Hokeje na svátky

Máme dva sváteční hokeje, informoal jsem vedoucí všech týmů HHLNB ale mám takové tušení že se informace k čelnům některých týmů nedostala.

VÁNOČNÍ HOKEJÍK – 23.12.2022 od 19:45

Jádro tvoří hráči týmu HC Tygři a sekundují jim hráči týmu HC Kocouři a Sukorad. Je možné se k hokeji v předvečer Štědrého dne přihlásit u vedoucího týmu / systémem přihlašování k zápasům /. O obsazenosti budu průběžně informovat v závěru tohoto příspěvku.

SVÁTEČNÍ HOKEJÍK – 25.12.2022 od 18:15

I toto by mohl být příjemný sváteční hokej. Trochu pohybu po vánočním hodování :-). V případě zájmu se obraťte na svého vedoucího týmu, zatím ještě nechávám výhradně pro Hobby ligu ale pokud vedoucí v krátké době nebudou hlásit zájemce, vypíši termín takéna www.spoluhraci.cz.

Zájem:

Na 23.12.2022:

19.12.2022 v 02:00 – 2 gólmani + 17 hráčů

Na 25.12.2022

19.12.2022 v 02:00 – 1 gólmani + 3 hráči

Český pohár amaterů

Informace pro hráče HHLNB.

Přátelé, přihlásil jsem nás do prvního ročníku soutěže Český pohár amatérů. 

Co to pro nás/vás znamená?

   Především, můžete se přihlásit do „REPREZENTACE HHLNB“. Každý vedoucí dostal mail s instrukcemi a přístup do tabulky pro vyplnění zájemců. Aby se dostalo na každý tým, určil jsem pro začátek maximum 2 hráče na tým. Je totiž omezen počet hráčů za tým počtem 25ti hráčů a čtyř brankářů.

   To platilo do pátku 25.11.2022. Pokud do té doby nebude naplněna kapacita 25ti hráčů, je již jedno, kolik se bude hlásit z týmů lidí, stop nominací bude na 25ti přihlášených.

   Vedoucím repre týmu je Raďas, zájemci se mohou hlásit přímo jemu, svým vedoucím týmu nebo na mail HHLNB.

Podrobnosti a průběh soutěžě najde zde na stránkách pod záložkou REPRE HHLNB

Silvestrovský turnaj HHLNB

Silvestr 2022

     Přátelé, na Silvestra odehrajeme již tradiční Silvestrovský turnaj HHLNB. Kde jsou ty doby, kdy se tohoto turnaje mohly zúčastnit všechny týmy hrající HHL.  Ale je také pravdou, že ne všechny týmy mají zájem tento turnaj hrát. Minulý rok se například do turnaje zapojil i tým Mokrovous, nováček této sezény HHLNB, aby nás doplnil do rozumného počtu.

   Pro letošní rok již bylo zahájeno přihlašování do turnaje. Zájem o turnaj za týmy posílejte na mail Hobby Hokej Ligy. 

Informace pro hráče týmů, které se do turnaje nepřihlásí – Přátelé, máte li zájem si v turnaji také zahrát, sejít se s ostatními, dát klobásku a pivko, svařák nebo čaj či kávu, napište svůj zájem také na náš klubový mail ( dole v zápatí ) a může se sestavit tým/týmy a nastoupit do turnaje, případně se můžete přidat k jinému, již zaregistrovanému týmu.

Tak že, termín pro podání přihlášek týmů HHLNB je do 30. listopadu 2022. Pak se ještě mohou hlásit jednotlivci z HHLNB. Pokud bude málo zájemců, co ale nepředpokládám, tak by jsme doplnili do rozumného počtu cizími týmy.

Aktualizace Webu

Přátelé a příznivci naší ligy

Tak jsem se konečně dostal k aktualizaci webu. V první řadě jsem vytvořil a doplnil tabulky. Jsou rozděleny na skupiny a na zatím tedy pouze základní část protože, jak jistě všichni víte, po základní části letošního ročníku HHLNB se prohodí první dva týmy ze skupiny B a poslední dva týmy ze skupina A.

V další fázi aktualizace webu zde doplním strukturu naší organizace a především podmínky a pravidla, kterými se celá naše činnost řídí. Zjišťuji totiž, že i někteří vedoucí nemají přesné informace, natož hráči a pak dochází k řadě nedorozumění.

A průběžně zde budu zveřejňovat aktuální informace jak pro vedoucí, tak také pro členy. Zjistil jsem, že občas se k hráčům ani nedostanou některé informace ohledně hraní a zápasů.